Co to jest marketing internetowy?

Marketing internetowy w ciągu ostatnich lat bardzo się rozwinął. Coraz więcej możemy spotkać kursów marketingowych oraz profesjonalnych szkoleń. Na własnych stronach internetowych umieszcza się aktualnie bardzo dużo odnośników do mediów społecznościowych, które pomagają zdobyć nowych Klientów oraz użytkowników. Dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o wysoką jakość tekstów i pozycję naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania Co to jest marketing internetowy? została wyłączona

Co to jest marketing strategiczny?


Marketing strategiczny to jeden z tematów, który poruszany jest na zajęciach programu szkoleniowego Diploma in Professional Marketing. Taką nazwę nosi również blok tematyczny, od którego rozpoczyna się szkolenie.

Analiza środowiska biznesowego, kluczowe marketingowe decyzje strategiczne, koncept i model biznesowy, strategia rynkowa firmy to tylko niektóre z tematów zawartych w tym bloku tematycznym.

Omówienie powyższych oraz wielu innych tematów pozwoli poznać tajniki i strukturę strategii marketingowej. Moduł Strategic Marketing rozwinie również umiejętność strategicznego spojrzenia na działania marketingowe, pozwoli na szybszą identyfikację insightów klientów oraz pokaże, jak zbudować skuteczną strategię marketingową.

Opublikowano Artykuły | Możliwość komentowania Co to jest marketing strategiczny? została wyłączona